Tipy na dovolenou a výlety, kde si to zaručeně užijete i s vozíčkem 

Máme zde další článek pro všechny milovníky muzeí a techniky. Konkrétně se jedná o dvě města - Koszalin a Szczecin, která se nacházejí na severu Polska. Užijte si článek.

Dnes vám přináším tip na výlet, který vás v zimních dnech zahřeje. Navštívila jsem termální park ve Velkých Losinách.

Kolobřeh

23.01.2020

Máme zde nový tip na celodenní výlet u moře v Polsku, který nadchne jak všechny ty, kteří se rádi prochází po pobřeží moře, tak i milovníky muzeí a skanzenů.

Cestujete rádi za teplem a mořem do krásných exotických zemí? Pokud ano, jste na správné adrese! Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost.

Dnes "zabruslíme" na místo, které si "tyká" nejen s hokejem, ale i s jinými kulturními možnostmi. Jedná se o víceúčelovou halu, která nese jméno Werk Aréna. Pyšní se kapacitou 5 400 diváků a nachází se v Třinci, takže dnešní představení mého oblíbeného místa z pohledu mě jako vozíčkáře bude tzv. "na domácí půdě".

Jižní Morava

24.09.2019

Úrodná krajina jižní Moravy nabízí spoustu možností, kam vyrazit na výlet a za kulturou. Vydala jsem se s přáteli na několikadenní poznávací pobyt po této vinařské krajině.

Krakow

16.09.2019

Krakow je historická rezidence polských králů. Staré město s množstvím historických památek i parků je oblíbeným cílem turistů a je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Město je skvělou rezistencí na víkendový výlet, pokud jste příznivcem památek a já pro Vás dnes mám tipy těch nejlepších míst z mé návštěvy Krakowa.

Návštěva dvou muzeí a zámeckého parku kousek od Olomouce a Prostějova. První odstavec pojednává o Muzeu kočárů, druhý o Hasičském muzeum a poslední o zámeckém parku.

Blíží se doba dovolených, a tak se v tomto tipu zaměříme na oblíbenou destinaci nejen Čechů a Slováků a to na chorvatskou Dalmácii. Upozornění: Tento článek nepojednává o ubytování.

Swissminiatur

03.06.2019

V dnešním tipu na výlet se podíváme trochu dál. Toto místo se nachází ve Švýcarsku v Melide kousek od italských hranic u Luganského jezera (Lago di Lugano) a v blízkosti města Lugano. Toto jezero není zrovna největší, ale je velmi rozmanité, krásné a hodně členité s prudkými břehy. Jeho poloha je z části v Itálii a z části ve...

Sárvár

26.05.2019

Dnes pro vás přináším tip na dovolenou v zahraničí. Pokud si libujete relaxováním v teplé vodě, tak je tato dovolená přesně pro vás.