Přednášky, Dogdancing, Setkávání

Ekologie / biologie

Nabízím přednášky na ekologická a biologická témata, chov, nemoci a péče o morčata, které jsou určené pro veřejnost, případně ZŠ. Délka přednášek by se pohybovala v časovém rozmezí 30-60 minut. 

Nabízím témata jako: globální problémy, ekologické zemědělství, welfare zvířat, ohrožené druhy rostlin a živočichů, ekologická domácnost, živá zahrada, krajina, lesy, odpady atd.

Vše podle zájmu. Mohu nabídnout i biologické přednášky na různá témata (rostliny, buňky, živočichové...). Součástí může být i přednáška o účincích, sběru a použití bylin.

Eva


Dogdancing

Dogdancing, neboli tanec se psem, je psí sport, kdy pes provádí cviky do hudby, které mu psovod zadává. Často je to opravdu skvělá podívaná.
Já se věnuji dogdancingu více než 3 roky se svou drobnou papillonkou Nexi. Jelikož jsem na invalidním vozíku, není to někdy jednoduché, ale už jsme se s fenkou naladily na jednu vlnu a je z nás skvělý tým. Nexi umí přes 100 triků a psích kousků.
Pokud by Vás zajímalo, jak takový hendicapovaný člověk může dělat psí sport, ráda Vám udělám malou ukázku dogdancingu.
Zároveň také dělám přednášky o výcviku a výchově psů z pohledu handicapovaného člověka. Psy cvičím pomocí tzv. pozitivní motivace a téměř bez fyzického kontaktu. Je to pro mě obrovská výzva.
Během přednášky se dozvíte něco o mně, o různých plemenech psů, o výchově štěněte, výcviku psa, psích sportech,... Zkrátka máte se na co těšit! 

Anežka  

Inspirativní setkání

Inspirativní setkání s Kubou

Rád si povídám s lidmi a snažím se ostatním ukázat, že život můžeme brát s nadhledem a pokorou. Mým cílem je ostatní motivovat a ukázat jim, že život není jen černobílý. Můžeme se radovat ze života, i když leje jako z konve.

Kuba