Konference v Klimkovicích a další

29.11.2019

Listopad se u nás nesl v duchu prezentací. 

13. 11. jsme byli pozváni, abychom se zúčastnili konference v Klimkovicích na téma Vzácná onemocnění v 21. století. Za náš tým prezentovala Eva spolu se mnou a zúčastnil se i Dan, jakožto naše podpora. Všichni jsme pak měli také možnost zúčastnit se odpoledního programu - tzv. "debaty u kulatého stolu". Můžu říct, že pro mě osobně to byla skvělá zkušenost a jsem ráda, že jsme dostali možnost mluvit o tom, co děláme a představit naší vizi ostatním. Děkujeme Lence, která nám byla celou dobu oporou a pomohla nám se vším potřebným. 

26. 11. se v Dobrovolnickém centru ADRA v Ostravě konalo jednání pracovní skupiny SENIOŘI, kde byla pozvána i Eva s Rosťou. Eva opět představila naši činnost a zklidnila úspěch. 

 A jen o den později, 27. 11., jsem i já měla možnost znova prezentovat. Díky Hance Pietrové jsem měla příležitost být na jako host na schůzi Rady mládeže města Třinec v třinecké knihovně. Celý náš tým se těší na další spolupráci s těmito mladými lidmi a doufáme, že budeme mít ještě mnoho šancí představit naší činnost ostatním.

Za tým To jsme my,

Kamila :-)